Šiandien daug vertimo biurų siūlo savo paslaugas, tad kaip išsirinkti tą, kuris Jūsų tekstą išvers geriausiai? Skaitykite toliau ir sužinosite, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis vertimo paslaugų teikėją.

Ieškote profesionalaus vertimo biuro? Pasirinkite tą, kuris pasiūlys:

1. Lankstų projekto vykdymą
Vertimo biuras „Text Solutions“ supranta, kad kiekvienas klientas ir projektas yra išskirtinis. Todėl „Text Solutions“ labai lanksčiai vykdo projektus pagal kiekvieno kliento poreikius – daugiau dėmesio skiria bet kuriam vertimo proceso etapui, kuris, kliento manymu, yra svarbesnis, arba sutrumpina mažiau svarbiam, kliento nuomone, vertimo etapui skiriamą laiką. 

2. Individualų projekto valdymą
Vertimo biure „Text Solutions“ dirba patyrusių projektų vadovų komanda, todėl kiekvienam klientui galime skirti atskirą jo projekto vadovą. Paskirtas projekto vadovas atsakingas už vertimo priežiūrą nuo proceso pradžios iki pat pabaigos ir palaiko ryšį tarp kliento ir vertimo biuro. 

3. Visą vertimo paslaugų gamą projekto poreikiams patenkinti
Pateikę savo vertimo projektą vertimo biurui „Text Solutions“, galite jam patikėti ir visus vertimo, redagavimo, lokalizavimo ir maketavimo darbus. Turėdamas visų sričių specialistų, vertimo biuras „Text Solutions“ atliks visus su vertimu susijusius darbus ir padės Jums sutaupyti laiko, pinigų ir pastangų, nes Jums nereikės gaišti užsakant atskirus darbus skirtingose įmonėse.

4. Išskirtinę vertę
Vertimo biuras „Text Solutions“ siekia teikti tik išskirtinės vertės paslaugas, todėl nuolat tobulina procesus ir procedūras, kurios užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę. „Text Solutions“ nemažai investuoja į naujas technologijas, todėl biuro atlikti vertimai visada yra tikslūs.

UAB „Text Solutions“

Kiekvienas vertimo biuro „Text Solutions“ klientas sulaukia ypatingo dėmesio, jį aptarnauja paskirtas projekto vadovas, kuris užtikrina, kad kliento užsakytam vertimui – didesnės ar mažesnės apimties – būtų skiriama pakankamai dėmesio ir kad sutartų atlikimo terminų būtų griežtai laikomasi. Kad suteikta paslauga būtų tikrai kokybiška, paskirtas projekto vadovas kontroliuoja kiekvieną jos atlikimo etapą.

Kontaktinė informacija

Adresas: A. Smetonos g. 7A, LT-01115 (4 aukštas)
Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 680 30440
Mobilusis: +370 674 06037
El. paštas: info@textsolutions.lt

Darbo laikas

PIRM.
8.00 - 17.00
ANTR.
8.00 - 17.00
TREČ.
8.00 - 17.00
KETV.
8.00 - 17.00
PENK.
8.00 - 16.00
ŠEŠT. - SEKM.
Nedirbame