Turėdami daugiau nei 800 vertėjų visame pasaulyje profesionaliai ir greitai išversime praktiškai bet kuria kalba pateiktą tekstą. Kadangi vertėjai verčia į savo gimtąją kalbą, užtikriname aukščiausią darbų kokybę.

Kad kalba nebūtų kliūtis

Jums reikalingas laiško, pažymėjimo, liudijimo, ar bet kokio kitokio teksto vertimas? Prašome kreiptis, mums bus malonu Jums padėti. Profesionalūs vertėjai darbą atliks tiksliai ir greitai.

Techniniai vertimai

Verčiame visų rūšių techninę dokumentaciją ir kitus techninius tekstus: automobilių, įvairių staklių ir įrengimų eksploatacijos vadovus, knygas, sistemų aprašymus ir specifikacijas, pasiūlymus, viešųjų pirkimų dokumentus, medicininės įrangos dokumentaciją ir kt.
Techninius vertimus atlieka specializuotos darbo grupės vertėjai.

Teisiniai vertimai

Teisinius tekstus verčia tik šioje srityje dirbanti ir didžiausią patirtį turinti specializuota vertėjų grupė. Verčiame visų rūšių teisinius tekstus: sutartis, teismo nutartis, įmonių įstatus, įgaliojimus, notarinius aktus ir kt.

Vertimų tvirtinimas

Klientui pageidaujant išverstus dokumentus patvirtiname biuro antspaudu, o jei reikia, ir notariškai.

UAB „Text Solutions“

Kiekvienas vertimo biuro „Text Solutions“ klientas sulaukia ypatingo dėmesio, jį aptarnauja paskirtas projekto vadovas, kuris užtikrina, kad kliento užsakytam vertimui – didesnės ar mažesnės apimties – būtų skiriama pakankamai dėmesio ir kad sutartų atlikimo terminų būtų griežtai laikomasi. Kad suteikta paslauga būtų tikrai kokybiška, paskirtas projekto vadovas kontroliuoja kiekvieną jos atlikimo etapą.

Kontaktinė informacija

Adresas: A. Smetonos g. 7A, LT-01115 (4 aukštas)
Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 680 30440
Mobilusis: +370 674 06037
El. paštas: info@textsolutions.lt

Darbo laikas

PIRM.
8.00 - 17.00
ANTR.
8.00 - 17.00
TREČ.
8.00 - 17.00
KETV.
8.00 - 17.00
PENK.
8.00 - 16.00
ŠEŠT. - SEKM.
Nedirbame