Vertiname darbuotojus, kurie vadovaujasi mūsų vertybėmis ir prisideda prie vertimo biuro „Text Solutions“ tikslų įgyvendinimo.

Dirbti su „Text Solutions“ kviečiame ir ką tik studijas baigusius jaunus ir energingus vertimo specialistus, ir jau patirties turinčius vertimo profesionalus.

Šiuo metu dirbti namuose ieškome:

  • norvegų k. vertėjo (-os),
  • švedų k. vertėjo (-os),
  • suomių k. vertėjo (-os).

Jei norite prisijungti prie mūsų komandos, kviečiame užpildyti užklausos formą arba atsiųsti savo gyvenimo aprašymą adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pastaba: susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Mūsų kolektyvą sudaro kvalifikuotų teksto specialistų (patyrusių vertėjų, redaktorių, stilistų ir projektų vadovų) komanda. Kiekvienas iš mūsų specializuojasi tam tikroje srityje. Norinčius bendradarbiauti įvairių kalbų vertėjus, redaktorius, stilistus ir maketuotojus profesionalus kviečiame atsiųsti savo CV.

Vardas, pavardė:(*)
Neteisingai užpildyta.

El. paštas:(*)
Neteisingai įvestas el. pašto adresas.

Telefonas:
Invalid Input

Papildoma:
Invalid Input

Rinkmena:
Neparinktas failas.

* pažymėti laukeliai yra privalomi.

UAB „Text Solutions“

Kiekvienas vertimo biuro „Text Solutions“ klientas sulaukia ypatingo dėmesio, jį aptarnauja paskirtas projekto vadovas, kuris užtikrina, kad kliento užsakytam vertimui – didesnės ar mažesnės apimties – būtų skiriama pakankamai dėmesio ir kad sutartų atlikimo terminų būtų griežtai laikomasi. Kad suteikta paslauga būtų tikrai kokybiška, paskirtas projekto vadovas kontroliuoja kiekvieną jos atlikimo etapą.

Kontaktinė informacija

Adresas: A. Smetonos g. 7A, LT-01115 (4 aukštas)
Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 680 30440
Mobilusis: +370 674 06037
El. paštas: info@textsolutions.lt

Darbo laikas

PIRM.
8.00 - 17.00
ANTR.
8.00 - 17.00
TREČ.
8.00 - 17.00
KETV.
8.00 - 17.00
PENK.
8.00 - 16.00
ŠEŠT. - SEKM.
Nedirbame