Ieškote profesionalaus vertimo biuro, suteiksiančio kokybiškas vertimo paslaugas? Pasinaudokite vertimo biuro „Text Solutions“ siūlomomis konkurencingomis kainomis ir greitai bei itin kokybiškai atliekamų paslaugų gama, įskaitant:

Vertimą
Lokalizavimą / svetainių vertimą
Redagavimą
Maketavimą

Mes vykdome ne tik lanksčią paslaugų kainų politiką, bet ir užtikriname konfidencialumą – dokumentus versti mums patiki mūsų klientai iš visos Europos – nuo pramonės stipriausiųjų iki valstybinių organizacijų ir visai mažų įmonių. Vertimo biuras „Text Solutions“ siūlo visas Jums reikiamas vertimo paslaugas, Jums reikiamomis kalbomis, Jūsų pageidaujamos kokybės lygiu ir už Jums priimtiną kainą.

Atsiųskite mums savo vertimo projektą šiandien!
Kreipkitės dėl nemokamos vertimo sąmatos ir užsisakykite profesionalias vertimo paslaugas.

Kiekvienas vertimo biuro „Text Solutions“ klientas sulaukia ypatingo dėmesio, jį aptarnauja paskirtas projekto vadovas, kuris užtikrina, kad kliento užsakytam vertimui – didesnės ar mažesnės apimties – būtų skiriama pakankamai dėmesio ir kad sutartų atlikimo terminų būtų griežtai laikomasi. Kad suteikta paslauga būtų tikrai kokybiška, paskirtas projekto vadovas kontroliuoja kiekvieną jos atlikimo etapą:

  1. Tekstą išverčia vertėjas, kuriam verčiamoji kalba yra gimtoji;
  2. Kitas vertėjas vertimą patikrina;
  3. Kalbos stilistas, kuriam redaguojamoji kalba yra gimtoji, vertimą suredaguoja;
  4. Projekto vadovas įsitikina, kad vertimas atitinka kliento reikalavimus.

Kiek kainuos vertimas? Tai pirmas klausimas, kurį užduoda kiekvienas į mūsų vertimų biurą besikreipiantis klientas. Paprastai vertimo kaina apskaičiuojama pagal spaudos ženklų be tarpų skaičių ir visada nurodoma jau su redagavimu (klientui pageidaujant, vertimo galime neredaguoti; tuomet kaina atitinkamai mažėja). Standartinį puslapį sudaro 1 500 spaudos ženklų be tarpų. Vieni vertimų biurai puslapius skaičiuoja originaliame, kiti – išverstame tekste. Kadangi beveik visada verčiant į lietuvių kalbą išversto dokumento apimtis būna maždaug 10–20 proc. didesnė, mes kainą skaičiuojame pagal teksto apimtį originaliame dokumente. Taigi, tikslią užsakymo kainą žinosite dar prieš jį patvirtindami. Beje, verčiant iš vienos užsienio kalbos į kitą (pvz., iš anglų į rusų, vokiečių, prancūzų ir t. t.), kaina skaičiuojama pagal žodžių skaičių versti pateiktame dokumente.

Per kiek laiko atliksite mūsų vertimą? Tai dar vienas klientams ypač rūpimas klausimas, tačiau į jį paprastai galime atsakyti tik gerai susipažinę su versti pateiktais dokumentais. Per kiek laiko bus paruošti vertimai labiausiai priklauso nuo dokumento formato, teksto specifikos ir sudėtingumo. Apibendrintai, vienas vertėjas per darbo dieną išverčia maždaug 6 standartinius puslapius. Žinoma, įmanoma ir daugiau, bet toks vertimo tempas yra optimaliausias ir leidžia vertėjui įsigilinti į kiekvieną sakinį, tiksliai parinkti specifinius terminus, todėl užtikrinamas nepriekaištingas galutinis rezultatas. Kai vertimo apimtis didelė ir jo reikia skubiai, vertimas dalijamas keliems tos paties specializacijos vertėjams. Tokiu atveju vertimo vientisumą ir terminijos nuoseklumą padeda užtikrinti tokios pagalbinės vertimo programos kaip „MemoQ“ ar „Trados“ ir lietuvių kalbos redaktorius.

Kodėl reikia redaguoti vertimą? Iš klientų dažnai sulaukiame ir šio klausimo. Teikdami vertimo raštu paslaugas vadovaujamės Europos standartu BS EN 15038:2006, kurio vienas reikalavimų nurodo, kad visi vertimai turi būti patikrinti kito kompetentingo vertėjo arba redaktoriaus. Atkreipiame dėmesį, kad tai jokiu būdu nereiškia, kad vertėjas yra žemos kvalifikacijos ir jo vertimas, jei neredaguotas, bus nekokybiškas. Vertimas – intelektinis darbas, kurį atlieka žmonės (mašininio vertimo nenaudojame). Kad ir koks patyręs ir profesionalus vertėjas būtų, retkarčiais klysta visi. Taigi, kad vertėjo galimai paliktos smulkios gramatikos, rašybos ar stiliaus klaidelės negadintų bendro vertimų vaizdo, į lietuvių kalbą išverstus tekstus redaguoja lietuvių kalbos stilistai, o į užsienio – tos kalbos gimtakalbiai redaktoriai.

UAB „Text Solutions“

Kiekvienas vertimo biuro „Text Solutions“ klientas sulaukia ypatingo dėmesio, jį aptarnauja paskirtas projekto vadovas, kuris užtikrina, kad kliento užsakytam vertimui – didesnės ar mažesnės apimties – būtų skiriama pakankamai dėmesio ir kad sutartų atlikimo terminų būtų griežtai laikomasi. Kad suteikta paslauga būtų tikrai kokybiška, paskirtas projekto vadovas kontroliuoja kiekvieną jos atlikimo etapą.

Kontaktinė informacija

Adresas: A. Smetonos g. 7A, LT-01115 (4 aukštas)
Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 680 30440
Mobilusis: +370 674 06037
El. paštas: info@textsolutions.lt

Darbo laikas

PIRM.
8.00 - 17.00
ANTR.
8.00 - 17.00
TREČ.
8.00 - 17.00
KETV.
8.00 - 17.00
PENK.
8.00 - 16.00
ŠEŠT. - SEKM.
Nedirbame